Õpetajad

 

Aasamaa Liis inglise keel 6c liisaasa@gmail.com
Adamson Tiina kunstiõpetus, vene keel adamsontiina67@gmail.com
Aitsam Kristi loodusõpetus, rütmika 7b kristi.aitsam@gmail.com
Anton Rita eesti keel ritaanton@gmail.com
Arakas Liina eesti keel liina.arakas@gmail.com
Arula Kristiina valikaine kunstiõpetus puupeatus@gmail.com
Hallik Margus kehaline kasvatus hallik@mail.com
Didvig Elve kehaline kasvatus elve.didvig@nommepk.tln.edu.ee
Merioja Liisa loovtöö, huvijuht liisa.merioja@nommepk.tln.edu.ee
Jams Alar inglise keel alarjams@gmail.com
Kalmet Külvi algõpetus, inglise keel 4b kylvikal@gmail.com
Kopli Inna raamatukogu juhatataja, muusika innkop@gmail.com
Kõrgemäe Ben poiste tööõpetus ben.korgemae@gmail.com
Laaniste Gerli matemaatika 8c laanistegerli@gmail.com
Äärismaa-Unt Triin ajalugu 5c triin448@gmail.com
Liivak Katri inglise keel 9a katri.liivak@nommepk.tln.edu.ee
Metsallik Kaie  tants, algõpetus  2b kaie.metsallik@gmail.com
Miller Elena vene keel elena.kuusk@nommepk.tln.edu.ee
Nuudi Helen inglise keel  8a helen.nuudi@gmail.com
Orgla Kristiina algõpetus, inglise keel 1a kristiinaorgla@gmail.com
Metsallik Silvia algõpetus 3c silvia.metsallik@gmail.com
Pahk Kaija käsitöö 9b kaipa@hot.ee
Väli Berit matemaatika, füüsika 8b beritvali@gmail.com
Palu Kaia algõpetus, eesti keel 1b, 5a kaiapalu67@gmail.com
Palu Siim kehaline kasvatus siim.palu@mail.ee
Petermann Reet algõpetus, inimeseõpetus, ajalugu 6b reet.petermann@nommepk.tln.edu.ee
Pikksaar Endrik algõpetus, HEV, muusikaõpetus  5b, 4v5v endrik9@gmail.com
Puusepp Andra algõpetus, majandusõpetus 4a andrapuu@gmail.com
Reiljan Ingrid kehaline kasvatus 6a treenerinks@hot.ee
Roop Jaan Matemaatika Jaan.roop@gmail.com
Saga Gerly geograafia, loodusõp, bioloogia gerlysaga@hot.ee
Sakk Karolin Algõpe 3a sakk@tlu.ee
Reino Mirjam keemia, bioloogia, loodusõp. mirjam.reino@gmail.com
Kõiv Kaidi psühholoog kaidikoiv@gmail.com
Sild Krista algõpetus, inglise keel 3b krista.sild@gmail.com
Suigusaar Kadri eesti keel kadrisuigusaar@hot.ee
Voskoboinikova Anastassia vene keel 7a a.voskoboinikova.kool@gmail.com
Tellas Hele algõpetus, ajalugu 2a hele.tellas@gmail.com
Uibo Kadi muusikaõpetus kadi.uibo@gmail.com