Õpetajad

 

Aasamaa Liis inglise keel 5c liisaasa@gmail.com
Adamson Tiina kunstiõpetus, vene keel 5a tiinaadamson@hot.ee
Aitsam Kristi loodusõpetus, rütmika 6b kristi.aitsam@gmail.com
Anton Rita eesti keel ritaanton@gmail.com
Arakas Liina eesti keel liina.arakas@gmail.com
Arula Kristiina valikaine kunstiõpetus puupeatus@gmail.com
Glück Karl-Erik kehaline kasvatus karleglyck@gmail.com
Didvig Elve kehaline kasvatus elve.didvig@nommepk.tln.edu.ee
Merioja Liisa  loovtöö, huvijuht  liisa.merioja@nommepk.tln.edu.ee
Jams Alar inglise keel alarjams@gmail.com
Kalmet Külvi algõpetus, inglise keel 3b kylvikal@gmail.com
Kopli Inna raamatukogu juhatataja, muusika innkop@gmail.com
Kõrgemäe Ben poiste tööõpetus ben.korgemae@gmail.com
Laaniste Gerli matemaatika 7c laanistegerli@gmail.com
Äärismaa-Unt Triin ajalugu 9c triin448@gmail.com
Liivak Katri inglise keel 8a katri.liivak@nommepk.tln.edu.ee
Metsallik Kaie  tants, algõpetus 4b kaie.metsallik@gmail.com
Miller Elena vene keel elena.kuusk@nommepk.tln.edu.ee
Nuudi Helen inglise keel  7a helen.nuudi@gmail.com
Orgla Kristiina algõpetus, inglise keel 4c kristiinaorgla@gmail.com
Silvia Metsallik algõpetus 2c silvia.metsallik@gmail.com
Pahk Kaija käsitöö 8b kaipa@hot.ee
Pakkas Arkko kehaline kasvatus pakaane@gmail.com
Väli Berit matemaatika, füüsika 7b beritvali@gmail.com
Palu Kaia algõpetus, eesti keel 4a kaiapalu@hot.ee
Palu Siim kehaline kasvatus siim.palu@mail.ee
Petermann Reet algõpetus, inimeseõpetus, ajalugu 5b reet.petermann@nommepk.tln.edu.ee
Pikksaar Endrik algõpetus, HEV, muusikaõpetus endrik9@gmail.com
Puusepp, Andra algõpetus, majandusõpetus 3a andrapuu@gmail.com
Vanamölder Anne eesti keel anne.vanamolder@nommepk.tln.edu.ee
Reiljan Ingrid kehaline kasvatus 9a treenerinks@hot.ee
Roop Jaan Matemaatika Jaan.roop@gmail.com
Saga Gerly geograafia, loodusõp, bioloogia gerlysaga@hot.ee
Sakk Karolin Algõpe 2a sakk@tlu.ee
Sepp Hele keemia, bioloogia, loodusõp. hele.sepp@mail.ee
Kaidi Kõiv psühholoog kaidikoiv@gmail.com
Sild Krista algõpetus, inglise keel 2b krista.sild@gmail.com
Suigusaar Kadri eesti keel 9b kadrisuigusaar@hot.ee
Voskoboinikova Anastassia vene keel 6a a.voskoboinikova.kool@gmail.com
Tellas Hele algõpetus, ajalugu 1c hele.tellas@gmail.com
Uibo Kadi muusikaõpetus kadi.uibo@gmail.com