Õpetajad

 

Aasamaa Liis inglise keel 9a liisaasa@gmail.com
Adamson Tiina kunstiõpetus, vene keel tiinaadamson@hot.ee
Aitsam Kristi loodusõpetus, rütmika 9b kristi.aitsam@gmail.com
Anton Rita eesti keel ritaanton@gmail.com
Arakas Liina eesti keel liina.arakas@gmail.com
Arula Kristiina valikaine kunstiõpetus puupeatus@gmail.com
Didvig Elve kehaline kasvatus elve.didvig@nommepk.tln.edu.ee
Hiob Valve arhiiv valvehiob@gmail.com
Merioja Liisa  loovtöö, huvijuht  liisa.merioja@nommepk.tln.edu.ee
Jams Alar inglise keel alarjams@gmail.com
Kalmet Külvi algõpetus, inglise keel 2b kylvikal@gmail.com
Kikkas Ly raamatukogu raamat@nommepk.edu.ee
Kopli Inna raamatukogu juhatataja, muusika innkop@gmail.com
Kõrge Christine algõpetus 1a christine.korge@gmail.com
Kõrgemäe Ben poiste tööõpetus ben.korgemae@gmail.com
Laaniste Gerli matemaatika 6c laanistegerli@gmail.com
Äärismaa-Unt Triin ajalugu 8c triin448@gmail.com
Liivak Katri inglise keel 7a katri.liivak@nommepk.tln.edu.ee
Metsallik Kaie  tants, algõpetus 3b kaie.metsallik@gmail.com
Miller Elena vene keel elena.kuusk@nommepk.tln.edu.ee
Nuudi Helen inglise keel helen.nuudi@gmail.com
Orgla Kristiina algõpetus, inglise keel 3c,5b kristiinaorgla@gmail.com
Silvia Metsallik algõpetus 1c silvia.metsallik@gmail.com
Pahk Kaija käsitöö 7b kaipa@hot.ee
Pakkas Arkko kehaline kasvatus pakaane@gmail.com
Väli Berit matemaatika, füüsika 6b beritvali@gmail.com
Palu Kaia algõpetus, eesti keel 3a,6a kaiapalu@hot.ee
Palu Siim kehaline kasvatus siim.palu@mail.ee
Petermann Reet algõpetus, inimeseõpetus, ajalugu 4b reet.petermann@nommepk.tln.edu.ee
Pikksaar Endrik algõpetus, muusikaõpetus 6v7v endrik9@gmail.com
Puusepp, Andra algõpetus, majandusõpetus 2a,4a andrapuu@gmail.com
Vanamölder Anne eesti keel anne.vanamolder@nommepk.tln.edu.ee
Reiljan Ingrid kehaline kasvatus 8a treenerinks@hot.ee
Saga Gerly geograafia, loodusõp, bioloogia gerlysaga@hot.ee
Sepp Hele keemia, bioloogia, loodusõp. hele.sepp@mail.ee
Kaidi Kõiv psühholoog kaidikoiv@gmail.com
Sild Krista algõpetus, inglise keel 1b krista.sild@gmail.com
Suigusaar Kadri eesti keel 8b kadrisuigusaar@hot.ee
Voskoboinikova Anastassia vene keel 5a a.voskoboinikova.kool@gmail.com
Tellas Hele algõpetus, ajalugu 4c hele.tellas@gmail.com
Uibo Kadi muusikaõpetus kadi.uibo@gmail.com