Õpetajad

Aasamaa Liis inglise keel 7c liis.aasamaa@nommepk.edu.ee
Aasa Eeva keemia eevaaasa@gmail.com
Adamson Tiina kunstiõpetus, vene keel adamsontiina67@gmail.com
Aitsam Kristi loodusõpetus, rütmika 8b kristi.aitsam@gmail.com
Anton Rita eesti keel ritaanton@gmail.com
Arakas Liina eesti keel liina.arakas@gmail.com
Arula Kristiina valikaine kunstiõpetus puupeatus@gmail.com
Hallik Margus kehaline kasvatus hallik@mail.com
Didvig Elve kehaline kasvatus elve.didvig@gmail.com
Merioja Liisa loovtöö, liisa.merioja@nommepk.edu.ee
klassiõpetaja,
sotsiaalpedagoog
Jams Alar inglise keel alarjams@gmail.com
Kopli Inna raamatukogu juhatataja, muusika inna.kopli@nommepk.edu.ee
Kõrgemäe Ben töö-ja tehnoloogiaõpetus ben.korgemae@gmail.com
Laaniste Gerli matemaatika 9c gerli.laaniste@nommepk.edu.ee
Äärismaa-Unt Triin ajalugu 6c triin448@gmail.com
Lassel Carena huvijuht 4c carena.lassel12@gmail.com
Liivak Katri inglise keel katri.liivak@nommepk.tln.edu.ee
Metsallik Kaie  tants, klassiõpetaja  3b kaie.metsallik@gmail.com
Miller Elena vene keel elena.kuusk@nommepk.tln.edu.ee
Nuudi Helen inglise keel  9a helen.nuudi@gmail.com
Orgla Kristiina klassiõpetaja, inglise keel 2a kristiinaorgla@gmail.com
Metsallik Silvia klassiõpetaja, matemaatika 1b, 4c silvia.metsallik@gmail.com
Tepner Mairi käsitöö ja kodundus 5b mairi.tepner@nommepk.edu.ee
Väli Berit matemaatika, füüsika 9b berit.vali@nommepk.edu.ee
Palu Kaia klassiõpetaja, eesti keel 2b kaiapalu67@gmail.com
Palu Siim kehaline kasvatus  5b siim.palu@mail.ee
Petermann Reet klassiõpetaja, inimeseõpetus, ajalugu 7b reet.petermann@nommepk.edu.ee
Pikksaar Endrik matemaatikaõpetaja, HEV, muusikaõpetus  6b, 5v6v endrik9@gmail.com
Puusepp Andra klassiõpetaja, majandusõpetus 5a, 1a andrapuu@gmail.com
Reiljan Ingrid kehaline kasvatus 7a treenerinks@hot.ee
Roop Jaan Matemaatika jaan.roop@nommpk.edu.ee
Saga Gerly geograafia, loodusõpetus, bioloogia gerlysaga@hot.ee
Sakk Karolin klassiõpetaja 4a karolin.sakk@nommepk.edu.ee
Sild Krista klassiõpetaja, inglise keel 4b krista.sild@gmail.com
Suigusaar Kadri eesti keel  6a kadrisuigusaar@gmail.com
Voskoboinikova Anastassia vene keel 8a a.voskoboinikova.kool@gmail.com
Tellas Hele klassiõpetaja, ajalugu 3a hele.tellas@gmail.com
Uibo Kadi muusikaõpetus kadi.uibo@nommepk.edu.ee