Huvitegevus

Huvikool Teadmiskeskus *Collegium Eruditionis* egiidi all tegutseb Nõmme Põhikoolis algkooliõpilastele mõeldud *teadusring „Taibu“* (õppekava kood EHISes: 150238). Teadusring „Taibu“ on pälvinud Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Teadusteakadeemia ja SA Eesti Teadusagentuuri poolt välja antava riikliku auhinna teaduse populariseerimise eest. Teadusring “Taibu” õppekava maht on 45 akadeemilist tundi, mis jaotatud kahe õppeaasta peale. Noorematel õpilastel raugematu uudishimu. Küsimused miks ja kuidas tulevad iseenesest. Et hoida alles seda tungi midagi teada saada, soovi ise teha ja huvi loodusteaduste vastu, siis selleks ongi õige koht teadusring „Taibu“.

Põlemine vedeliku sees – kuidas on see võimalik? Kuidas ehitada tuld purskavat vulkaani? Teeme ise põrkepalli Kuidas teha tulekindlat riiet? Plahvatav kott? Keemiline kameeleon? Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele hakkame vastust otsima huvikooli Teadmiskeskus Collegium Eruditionis teadusringis “Taibu”.

*Keda ootame osalema?* 2.-5. kl teadmishimulisi õpilasi.

*Kus toimub?* Nõmme Põhikooli loodusainete klassis.

*Millal toimub?* Alates oktoobrikuust *esmaspäeviti* kell 13.15-14.15 (alustajad) ja kell 14.20-15.20 (jätkajad). *Palju maksab?* Teadusring “Taibu” õppemaks on 25 eurot kuus. Peale õpilase registreerimist huvikooli saadetakse lapsevanema e-posti aadressile septembrikuu jooksul koostööleping ja peale lepingu allkirjastamist on õpilane huviala õppekavale vastu võetud. *Registreerimine* algajad: http://www.eformular.com/sipelgas/nommetaibualgus.html jätkajad: http://www.eformular.com/sipelgas/nommetaibujatk.html Teaduring Taibu koostööpartnerid Parimate soovidega Peeter Sipelgas Teadmiskeskus *Collegium Eruditionis*