1. klass 2020

Lugupeetud lapsevanem!

Kui Teie lapsele on määratud koolikoht Tallinna Nõmme Põhikoolis. Palume Teil koolikoht kinnitada e-Kooli keskkonnas „Kinnita” nupu vajutamisega hiljemalt 10. juuniks 2020.

Kui Te ei soovi, et laps asuks õppima meie koolis, siis vajutage palun „Keeldu koolikohast koolis” nuppu. Kui Te ei soovi määratud koolikohta, siis soovitame koht ikkagi vastu võtta, loobuda koolikohast saate siis, kui olete ise leidnud uue kooli.

Arvestades praegust eriolukorda palume kooli lisa dokumente mitte tuua. Täpsemad juhised lisadokumentide ja tutvumispäeva kohta avaldame augusti alguses koolikodulehel. Koolivalmiduskaardi võib kooli tuua augustis koos teiste lisadokumentidega.

Koolivorm saab tellida 26. juunini http://koolivorm.norrison.ee/293-tallinna-nomme-pohikool Koolivorm on soovituslik! Palume siiski tellida tekli (võib võtta natuke suurema, et ka põhikooli lõpus saaks koolimütsi pähe panna).

Täiendavatele küsimustele vastab õppejuht Kaia Talve meili teel oppeala@nommepk.tln.edu.ee.

Meie koolis majandus- või kunstiklassi astuda soovijad saavad esitada soove  oppeala@nommepk.tln.edu.ee emailile.

Tänasest (1. märts) saab esitada taotlusi 1. klassi astumiseks.

Taotluse elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada 1. – 20. märtsini.

Taotluse esitamine on vajalik eelkõige perele, kuna see annab olulist teavet õppekeele valikust ja õdede-vendade õppimisest samas koolis. Samuti on vanemal võimalus avaldada soovi kooli valikul, mida võimalusel arvestatakse.

Taotluse võib esitada alates 1. märtsist:

eKooli kaudu (eKooli kasutajaks saamise ja taotluse täitmise juhend)
NB! eKooli keskkond on avatud 1. märtsist
Paberil Tallinna Haridusametis (Estonia pst 5a, III korrus)
E-N: 08.15-17.00, R: 08.15-15.45)

Meie koolis majandus- või kunstiklassi astuda soovijad saavad esitada samuti soove alates tänasest oppeala@nommepk.tln.edu.ee emailile.

Valikaine kirjeldusi vaata siit —->Valikaine