Toidupakk 27.05.-03.06.2020

Tähelepanu – toidupakkide tellimise info.

Toidupakki tellimiseks palume UUTEL SOOVIJATEL  edastada oma soov võimalikult ruttu nommepk@nommepk.tln.edu.ee. EELMISE KORRA TOIDUPAKI SAAJAD ON JUBA NIMEKIRJAS. Neil meili uuesti saata pole tarvis.

Kes aga pakki enam EI SOOVI, saatke palun ka sellekohane info nommepk@nommepk.tln.edu.ee. Palun kasutage seda meiliaadressi, siis salvestub info kõik ühte kohta, mis omakorda väldib segadusi.

Kellel on jagada INFOT (laps tuleb järele, ei saa järele tulla jne) palun ikka nommepk meili peale.

Eraldi meile kellelegi ei saadeta.

Tagantjärele pakke kätte saada on keeruline, seega kellel soov, palun püüdke õigel ajal järele tulla/keegi järele saata.

Järgmised pakid saab 27.05 ja viimane pakipäev on 03.06. Pakkide jagamine eelnimetatud kolmapäevadel  kella 11-12 kooli Puuvilja tänava poolses väravas, kus asub köögi uks.

Palume järgida distantsipiiranguid (2+2). Pakk pannakse laua peale ja inimene võtab paki. Majja ei sisene keegi. Majandusjuhataja kannab vajadusel maski ning kindaid, abistaja samuti.

Pakkidele palume võimalusel järele tulla vanematel, mitte õpilastel. Parkida saavad vanemad Raudtee tänaval nagu alati kooli ürituste ajal, see ei põhjusta probleeme liiklusega ning tagab ka mõistlikud vahed. Enamuses Nõmme inimesed tunnevad/teavad üksteist, vajadusel küsitakse dokumenti.

Juhised õpilastele koolitoidu toomiseks eriolukorras

Pese või desinfitseeri käsi hoolikalt enne ja pärast koolitoidu toomist NB! Kui oled tõbine või haige, siis jää koju ning palu mõnel tervel pereliikmel või tuttaval endale toit koju ukse taha tuua

Hoia vähemalt meetrist vahemaad teiste õpilaste või kooli töötajatega Kui peaksid aevastama või köhatama, siis kata nina ning suu käsivarrega

Olge terved!