Täpsustus-võimalus saada toidupakke

Tähelepanu!

Eriolukorra täiendatavate meetmete tõttu asendatakse sooja
lõunasöögi portsjon 6 päeva toidupaki vastu.
Kolmapäeval 01.04 saavad toidupaki need lapsed, kes seni on koolilõunal järgi
käinud. Kuna praegu on olnud vaid mõned avaldused, seega saab toidupaki kätte Rahumäe Pk maja köögist, Vabaduse pst. 50, 11615, Tallinn. Kui aga meie soovijate arv läheb üle 10, siis saab toidupaki kätte Nõmme Põhikooli majast. Info, kuhu pakile järele tulla, paneme operatiivselt välja kooli kodulehele, e-kooli ning hoiame inimestega personaalselt sidet.

Kui toidupaki soovijaid tekib juurde Nõmme Põhikoolist, siis palume  edastada oma soov võimalikult ruttu, hiljemalt kolmapäevaks, 01.04 kella 16.00-ks kooli meiliaadressile nommepk@nommepk.tln.edu.ee.

Juhised õpilastele koolitoidu toomiseks eriolukorras

Pese või desinfitseeri käsi hoolikalt enne ja pärast koolitoidu toomist NB! Kui oled tõbine või haige, siis jää koju ning palu mõnel tervel pereliikmel või tuttaval endale toit koju ukse taha tuua

Hoia vähemalt meetrist vahemaad teiste õpilaste või kooli töötajatega Kui peaksid aevastama või köhatama, siis kata nina ning suu käsivarrega

Olge terved!