Eelkool

Tallinna Nõmme Põhikooli eelkool 2020

Eelkool alustab tööd 9. jaanuaril 2020, toimub tutvumise tund umbes 1 h. Samal ajal on vanematele infotund.

Õppeperiood kestab 9. jaanuarist – 14. maini 2020.

Eelkool toimub neljapäeviti kell 14.20 – 16.00. Selle aja sees on kaks 45 minutilist tundi ja 10- minutiline vahetund.

27. veebruaril ja 23. aprillil seoses koolivaheajaga ringitööd ei toimu.

Koolis läheb vaja: 2 teritatud harilikku pliiatsit, kustukummi, teritatud värvipliiatseid, kogujaga teritajat ja vahetusjalatseid.

Töötame järgmiste õppematerjalidega:

1. ” Õpituba. Eelkooli harjutusvihik”, Airi Amtman, Ly Härm, Riina Vilson

2. Lisalehed eesti keeles ja matemaatikas

Tööks vajalikud materjalid saab koolist.

Eelkooli juhendajad on Nõmme Põhikooli klassiõpetajad: Kristiina Orgla ja Kaia Palu.

Meie eelkooli õpetajad on seisukohal, et lapse arengu põhikeskkonnaks on kodu. Kooli ülesanne on toetada kodu ja olla partneriks perele. Hea koostöö lapsevanematega on aluseks laste kohanemisele ja heaolu ning turvatunde tekkimisele koolis. Seega on meie põhieesmärgiks koos teiega, armsad vanemad, kasvatada ja arendada iga last vastavalt just tema individuaalsetele võimetele ning seeläbi saavutada parim tulemus.

Eelkooli tasu on 20€/kuus.

Valikaine <– Loe kirjeldusi siit!