Õppetöö

TALLINNA NÕMME PÕHIKOOL

KÄSKKIRI

Tallinn-Nõmme 24. märts 2020 nr 4-4/6

 

Kiitus

1.Võttes arvesse õppeedukust ja käitumist 2018/2019 õppeaasta II trimestril  avaldada kiitust väga hea õppeedukuse ja eeskujuliku käitumise eest järgmistele Tallinna Nõmme Põhikooli õpilastele:

1a

Miina Arula

Hendrik Kuusik

Uku Lankots

Gregor Liivak

Markus Mandel

Johannes Mark

Eliise Meriküla

Rico Müller

Mathilde Nurmsalu

Kaisa Olluk

Patrick Poom

Hanna-Liisa Puusta

Simona Sell

Tristen Sutherland

Mathilde Marleen Tarto

Loore Uulits

 

1b

Õnnela Kaprei

Vanessa Kõiv

Elli Nora Pärn

Adele Sofie Sinnep

Romi Sults

Luisa Vahi

 

2a

Helena Järvis

Karina Järvis

Romel Kaivoja

Liisa Kase

Mariliis Meister

Iiris Proosaväli

Kerttu Põder

Karolin Tein

Sten Valkiainen

 

2b

Mairolt Casar

Fredrik Jürgenson

Hendrik Jürgenson

Karoli Kass

Enrico Kozintsev

Marta Kõll

Johannes Taaniel Küngas

Norman Künnapas

Loore Lill

Melinda Männik

Emilie Põldoja

Kristofer Saaremäel

Kerttu Liis Vaga

Mia Vooremaa

 

2c

Adele Marie Amor

Eliise Helvik

Roben Merisaar

Nele Pirso

Laura Liisa Roop

Jakob Õunapuu

 

3a

Indrek Erdmann

Maria Anett Erman

Hanne-Loore Err

Filipp Jalakas

Andreas Stefan Kalmu

Jakob Nirk

Fred Walter Eric Pedoson

Paul-Arthur Schönle

Nora-Liisa Uibo

 

3b

Eke Kaur Aavik

Eke Oskar Almann

Alan Frederik Jorro

Reiko Koppel

Kaisa Mansberg

Mihkel Pae

Lukas Palu

Mikael Pärn

Riann Raatma

Taavi Tammaru

Robert Uusen

Kaisa Vahi

 

4a

Kaisa Jõudvald

Nora Kallasmaa

Kertu Kelder

Luise Köster

Laureen Orgla

Robin Pajula

Maari Randväli

Kirke Reiman

Irmeli Uljas

Berit Valkiainen

 

4b

Neili Kass

Katarina Kuusik

Linda Kõll

Nataly Palloson

Grete Parts

Robin Viikholm

 

4c

Natali Kaljumäe

Olivia Kallasmaa

Bianca Kallasmaa

Marta Adele Kask

Marili Mette Marjamäe

Elsa Pärn

Maarja Rei

Lilli Sadul

Stella Tarmak

 

5a

Jana Aedna

Ruudi Allik

Kristiina Erdmann

Anna Simona Lecercle

Kristjan Meier

Sofia Martina Aleksandra Piir

 

5b

Elo Lee Aavik

Erik Leito

Luisa Marie Lepik

Sandor Saul

Timo Tingas

Heli Valgeväli

Bruno Õunapuu

 

5c

Kennerth Casar

Kaili Kerge

Eliise Koitel

Kermo Koppel

Berit Pilvik

Anni Pärn

 

6a

Emma Õunapuu

 

6b

Kätrin Kärsna

Mirtel Orgla

Maribel Vare

 

7a

Marta Kipper

Miia Pajo

Kätlin Talu

 

7b

Britt Torma

Liisa Ulmre

8a

Karmen Kuusik

Nora Ojamäe

Karoli Vahemets

 

8b

Laura-Liisa Rei

 

9a

Berit Hiie

Eva Lota Vain

 

9b

Rico Ernits

Triinu Leito

Ingrit Lisett Reinpõld

Kati Tungel

Karl Markus Vaga

Sander Valge

Anni Veedla

 

9c

Mihkel Tomingas

 

2. Võttes arvesse õppeedukust ja käitumist 2018/2019 õppeaasta II trimestril avaldada kiitust hea õppeedukuse ja eeskujuliku või hea käitumise eest järgmistele Tallinna Nõmme Põhikooli õpilastele

1a

Mia Druppa

Robin Jakob Jaanovits

Hennriko Jürimets

Carina Kahm

Simona Sisi Kaljas

Daniel Latõšov

Emily Peetso

Stella Helena Saga

Johann Tiitsar

Isabel Tuulik

Jan Erik Vain

 

1b

Mere-Mari Aule

Suigu Kesküla

Mihkel Kääramees

Liisa Leito

Helina Mäesalu

Theia Pajula

Uku Pakaste

Linda Prees

Teele Prees

Hendrik Pärn

Marti Randväli

Ronan Uusen

Mari Vahi

 

2a

Eliise Enok

Hendrik Erm

Karmel Kakko

Elis Klaos

Nenna Li Prii

Mattias Pukk

Frederik Riisalo

Johannes Tammelaan

 

2b

Kärt Kivistik

Elisabeth Kuurberg

Iti Luisa Leesment

Kristiin Millerman

Anni Mari Sammet

Isabella Seppel

 

2c

Herman Erick Amor

Katarina Jägel

Simona Kaljumäe

Pärja Kiiker

Hedvig Marie Laanberg

Ekke Harald Looveer

Mari Pärn

Liis Sumre

 

3a

Hannes Aidma

Randolf Jaaniste

Berit Kalamets

Mattias Klaid Kuusik

Ott Lankots

Sigrid Saula

Nils-Eric Uibo

3b

Karola Kalmus

Mariliis Koiksaar

Johanna Tali

Marius Tapupere

Helena Ulmas

 

3v

Ralf Kuusik

 

4a

Kathriin Karmee Graf

Sebastian Igatt

Pärtel Kääramees

Ralf Kõiv

Kerret Nuka

Gregor Prii

Paul Põldeots

 

4b

Tuule Kiiker

Lisell Künnapas

Melvin Metsis

Marleen Nurmsalu

Matvei Palusaar

Emily Põder

Kristo Rajala

Melissa Pearl Strevens

Timo Valgemägi

Ats Veedla

 

4c

Julius Anton

Karmen Kalmus

Kristi Kappet

Karoli Krete Marjamäe

Britta Pilvik

Markus Rei

Raili Roosve

Martin Aleksander Tsahkna

Berit Helena Urvak

Morten Vagenstein

Tristan Zahovaiko

 

5a

Ville Kallas

Sander Kipper

Astrid Laidam

Meribel Männik

Simon Erik Palu

Martin Past

Leen Pääso

Emma Rammul

Richard Rüütmaa

Kristjan Värton

 

5b

Karolin Meeri Meos

Miina Maria Nuggis

Miina Pikkov

Eliisabet Roosvald

Kirke Sammet

Melina Sirp

Anette Talijärv

Andreas Tingas

Keira Tomp

 

5c

Anne-Mari Aidme

Jesper Jüssi

Karolina Kaskla

Rico Laupa

Lennart Lumi

Keiti Luup

Kaspar Mansberg

Kaspar Olluk

Markus Patzig

Hanna-Lore Peedu

Helena Põdra

Jaan Rump

Emilia Sell

Sander Tali

 

6a

Luisa Aleksejev

Hent Holger Ankipov

Carl Peeter Dooner

Mia-Liisa Hamelberg

Art Rihard Jorro

Marilin Kask

Mirjam Laas

Marilee Metsis

Melinda-Johanna Metsis

Britta Männik

Hendrik Rei

Argo Rästas

Mattias Veskimäe

 

6b

Grete Liis Eirand

Elina Jakobson

Alfred Kidron

Mirtel Lehto

Sandra Patzig

Mirt Marleen Pevkur

Liisa Pilt

Elisabeth Tammis

Artur Tapupere

Mia-Grete Tasa

Jaagup Tepp

Micaela Marie Võsu

 

7a

Uku Karel Ambos

Jaagup Anton

Juhan Keerd

Elizabeth Luht

Anette Põder

Juhan Rump

Robin Savi

Romi Siht

Rasmus Suigusaar

Osvald Toome

Liisi Uusmaa

Katarina Lotta Võsu

Anette Zahovaiko

 

7b

Arp Niglas Aavik

Marleen Desiree Boode

Alice Kallas

Ville Kivisilla

Kärol Klippberg

Keterli Eliise Leesment

Merili Murd

Armin Õunap

 

7c

Jakob Anslan

Sigrid Kappet

Thor Andreas Laan

Martin Rist

Rasmus Rood

Liisa-Lotta Tõiste

Hette Brit Valtin

Lauri Värton

Kaisa Lotte Zink

Laura Zink

 

8a

Hendrik Aigro

Jasper Anton

Isabel Kevade

Raimond Liit

Annaliis Prodel

Emma-Loore Reimann

Hanna Liis Tepper

Lotte Tõnupärt

Georg Valdek

 

8b

Mirtel Kärsna

Thobias Niinepuu

Laura-Anette Tael

Kiur Tammaru

Liise Timmo

Mia Urba

 

9a

Lisette Aleksejev

Antero Eipre

Karoliina Kalmo

Iris Anette Kask

Grete Kohver

Jan Joonas Pevkur

Alar Reiljan

Stefi Siht

Vanessa Simuste

Martin Sütt

Tristan Türk

Greeta-Maria Ulmre

Kirke Ly Vahar

 

9b

Martin Janov

Mihkel Kööbi

Lisete Johanna Leesment

Mattias Rausberg

Merit Rekor

Hanna Sillaste

 

9c

Egert Adramus

Tristjan-Erich Karjus

Katarina Keldo

Laura Luht

Helena Schilf

Simone Uuetoa

Ardi Paul

direktor